21.aprīlī 19:00 Dzīvās mūzikas vakars kopā ar dziesminieci Initu Jansoni

21.aprīlī 19:00 pie mums ciemosies dziesminiece Inita Jansone.

Ieeja bez maksas
Galdiņu vēlams iepriekš rezervēt pa tel.26302395!

Inita ir jauna latviešu izpildītāja un dziesmu autore, kura apvieno dažādu dzejnieku darbus ar brīžiem smeldzīgām, brīžiem romantiskām melodijām, un ģitāras un ukuleles skaņām. Viņas radītā mūzika ļauj izkāpt no ikdienišķā, un tā vietā sapņot, raudāt, iemīlēties, vai aizmirst.
Pirmais koncerts notika 2015. gada februārī, un, kopš tā laika, mainoties gan pavadošajam sastāvam, gan pašām dziesmām, izveidojies unikāls muzikālais skanējums. Dzīvā mūzika rada īpašu kopības sajūtu, bet akustiskais skanējums ļauj netraucēti novērtēt dziesmās izmantoto dzejoļu tekstu.
Starp izmantotajiem tekstu autoriem var minēt gan latviešu klasiķus Frici Bārdu, Raini, Aspaziju, un Annu Saksi, gan tādu leģendāru autoru kā Rabindranats Tagore, kura nelielais krājums „Dārznieks” piedod kopējai izlasei jaunas nokrāsas.
Initas Jansones dziesmas klausītājiem sniedz iespēju baudīt gan latviešu oriģinālmūziku, gan dažādu dzejnieku – klasiķu darbus, kuri ieguvuši jaunu, muzikālāku skanējumu, iespējams, atklājot jaunas vai apslēptas to nokrāsas.